תרומה להכשרת מטפלים

הכשרת צוותי טיפול בטיפולים שונים של הרפואה האינטגרטיבית

יעד מרכזי של אימפא הוא לאפשר זמינותם של טיפולי רפואה אינטגרטיבית לכל בית ובית. כדי להגשים את היעד הזה, הצעד הראשון מוכרח להיות הכשרת מטפלים רבים ככל שניתן, בשיטות הטיפוליות הרלוונטיות ואלו הן:

שיטת המסע שהגתה ברנדון בייס, שטיפה אנרגטית שפותחה על ידי ד”ר נאדר בוטו, שיטות טיפוליות מעולם הרפואה הסינית, מדיטציה, טיפולי נשימות וטיפולים פרא-רפואיים כמו מסז’ רפואי, רפלקסולוגיה, הילינג ועוד.

מחקרים מראים כי כאשר נפש האדם עסוקה בניהול של לחץ או טראומה לא פתורה, האנרגיה של הגוף מתמקדת בהתגוננות מפני האיום החיצוני, על חשבון החוסן הגופני. התוצאה היא שהמערכת החיסונית ומערכות החוסן הפנימי נחלשות, והגוף פגיע יותר למחלות. טיפולים רגשיים להפחתת הלחצים ולשחרור טראומות רגשיות מאפשרים הפניה של אנרגיה לתחזוקה פנימית של הגוף ומזרזים את ריפויו.

טיפולים פרטניים בשיטות של הרפואה האינטגרטיבית הם טיפולים שתומכים רגשית, רוחנית ונפשית. הם עוזרים לשחרר פחדים, כאבים וטראומות רגשיות ולהפחית באופן ניכר את רמת הלחץ הנפשי. הריפוי הרגשי מאפשר למטופלים להתחבר לעצמם, לניצוץ הפנימי שבתוכם ולעוצמת הריפוי העצמי של הגוף. כל הטיפולים ניתנים על ידי מטפלים פסיכותרפיסטים ומטפלים רגשיים הוליסטיים מתחום הרפואה האינטגרטיבית.  

אימפא רואה חשיבות עליונה בהכשרה של עוד ועוד צוותים של מטפלים מומחים בגישות השונות, ולכן העמידה את מטרת ההכשרה כיעד מרכזי. 

התקציב הנדרש לאימפא כדי להגשים את יעדיה ולהכשיר 30 מטפלים בשנה הוא כ – 200 אלף ש”ח בשנה.

Closeup of hand performing acupuncture therapy on customer's back at salon

רוצה לתרום לטובת הכשרת מטפלים?