אודותינו

חזון ודבר היו"ר

 הרפואה האינטגרטיבית תופשת את הגוף כיחידה אחת ולא כאוסף של איברים, ואת האדם היא רואה כמכלול של גוף-נפש-רוח, שמשפיעים זה על זה בצורה עמוקה ויסודית. על פי הרפואה האינטגרטיבית, אם כן, לא מספיק לטפל בסימפטומים הגופניים אלא בכל המכלול – גוף-נפש-רוח, כדי להגיע לבריאות ולרווחה בריאותית, שמכונה בעולם – Wellness.

שנת 2020, שהביאה לנו את משבר הקורונה העולמי, עזרה לנו לדחוף את התפישה האינטגרטיבית לקדמת הבמה הרפואית. במהלך שנות המגפה, התחדד לכולנו כי הבריאות הנפשית משפיעה מאוד על הבריאות הגופנית, וכי לחצים, חרדות וטראומות לא מטופלות – מסייעים להיווצרות מחלות ומחלישים את מערכות החיסון והחוסן של הגוף..

את אמפא הקמנו לאחר תקופה ארוכה שבה ההוכחות, שהרפואה האינטגרטיבית עובדת, הגיעו אלינו מהשטח. זהו ארגון ללא מטרת רווח, והוא קם כדי  למנף את חלון ההזדמנות שנוצר:

  • לשינוי של תפישת שירותי הבריאות בקרב הציבור בארץ ובעולם
  • להרחבה של תפישת הרפואה הקונבנציונלית
  • ולביסוס הרפואה האינטגרטיבית כלגיטימית ואפשרית לכל אדם שחפץ בה

אני מזמין כל אחד ואחת מכם, שהנושא קרוב לליבם, ושמבינים כי ריפוי אמיתי כולל לא רק את הגוף אלא גם את הנפש והרוח, להצטרף אלינו, לתרום ולקחת חלק בקידום מהפכת הבריאות וה – Wellness.

בברכת בריאות ורווחה,
גלעד שגב
יו”ר ועד העמותה

גלעד שגב

היעדים שהארגון הגדיר לעצמו הינם :

הועד המנהל

ד"ר אלי יהלום

מיכל בריקמן מרום

לימור שופמן גוטמן

ענת בן ברוך

דר' אלי יהלום

דר' אלי יהלום הוא דוקטור למיקרוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית ובעל נסיון של יותר מ 30 שנה בניהול של חברות שונות בארץ ובחו"ל תוך מתן דגש לאיכות הסביבה ולחדשנות. מקדם ומנגיש את חקר התודעה ורפואה אינטגרטיבית כדרך חיים של נתינה ואהבה.

כיום עוסק ביזמות כשותף בסטארטאפ וכמנטור של יזמים צעירים ויועץ חדשנות לתעשיות ברשות לחדשנות.

בעבר ניהל פרויקטים ענקיים בתחום החקלאות והיה מנכ"ל של חברת אפקה יישומים ומנכ"ל מייסד של חברת בונדיקס טכנולוגיות לפיתוח תוסף ביוטכנולוגי. כמו כן היה גם מנכ"ל החממה הטכנולוגית כנרות וניהל את הפרטתה, היה חבר איגוד המים הישראלי מנכ"ל חברת טלוס ביוטק בע"מ ומנכ"ל של חברות נוספות בתחומי הביוטכנולוגיה והביוטק.

דלית ורדי

עו״ד בהכשרתה , עסקה בעבר בדיני נזיקין וביטוח, כיום משמשת בקרן ריאליטי בתור מנהלת פרויקטי אימפקט, תוכן והכנסת רוח חיה ונשמה לארבעה קירות ובנוסף מנהלת התרומות בקרן ריאליטי. עיקר פעילות התרומות בשנה שעברה נסבה סביב הכנסת רפואה אלטרנטיבית למחלקות בתי החולים.

מיכל בריקמן מרום

רואת חשבון עם תואר שני במימון, בעלת חברה לייעוץ עיסקי ופיננסי. משקיעה ושותפה במגוון חברות בתחומי הסמארט מוביליטי, נדלן וטכנולוגיה. חברת הועד המנהל של איכילוב ודירקטורית בחברות ישראליות ובינלאומיות.

לימור שופמן גוטמן

עורכת דין בכירה עם נסיון של 25 שנה בגיוסי הון ודיני חברות, מתמחה בגיוס הון בבורסה ובהובלת עסקאות מורכבות, בעבר היועצת המשפטית של כיל ושל איי.די.בי והיום דח"צית בדירקטוריון גזית גלוב ויו"ר עמותת פרו וומן לקידום נשים לתפקידים בכירים במשק.

ענת בן ברוך

מנהלת את מערך השיווק, האסטרטגיה והפיתוח העסקי במשרד עורכי הדין שבלת וחברת וועדת הניהול של הפירמה. בעלת נסיון רב שנים, ידע אקדמי ומעשי בתחומי השיווק, תקשורת, מיתוג, פיתוח עסקי, יחסי ציבור וניהול. בעבר, סטארטאפיסית שהקימה את MicroStep – מענה לתקשורת בן גני ילדים להורים שנמכר בהצלחה. היא מתנדבת כמנטורית בתכנית Tecnovation IL –  יזמות לנערות בכפרי נוער בישראל, ב – IVN  -סיוע למיזמים עסקיים חברתיים וב"ויצו" – תנועה ציונית בינלאומית של נשים מתנדבות לשיפור החברה בישראל.

Eli Yahalom, MBA, Ph.D.

Eli Yahalom, Ph.D. Doctor of Philosophy (Microbiology), The Hebrew University, M.B.A., High-Tech Management, College of Management

Eli Yahalom has over thirty years of experience in business development, technological innovation management, global marketing operations and starting new businesses and companies in Israel and world-wide, focusing on transforming scientific research into marketable products, with emphasis on environment preservation and sustainability.  

Currently he is the founder and CEO of EarthShading, a company which develops reflective-zone technologies for decreasing global temperatures.

In the past, Eli served in many managerial roles such as:

a Project Manager at IAI-PNG (Papua New Gini), Managing the production of 15 million coffee trees to be planted by 5000 smallholder growers,

CEO of Afeka Yissumim (part time) an academic College of Engineering with 3600 students,

Founder & C.E.O. of BondX Technologies developing natural additives for the paper industry,

CEO of Kinrot Technological Incubator, dedicated to water technologies.

Eli is a chairman of 6 companies and director in 12.