ברנדון בייס

ברנדון בייס היא מייסדת והוגה של שיטת הטיפול הרגשי – שיטת המסע®. הגברת בייס היא בעלת שם עולמי ואחת הנשים המובילות בעולם בתחום הריפוי הרגשי, ההעצמה האישית ושינוי החיים. היא מוכרת כאחת המורות הדינמיות והחדשניות ביותר בתחום, ומחויבת להביא את הריפוי על פי שיטה זו לאנשים ב-39 מדינות ברחבי העולם. הגב’ בייס היא מומחית ב-NLP, הרבולוגית, קינסיולוגית מוסמכת, ומומחית בהיפנוזה רפואית. היא עובדת עם רופאים, מרכזי בריאות, משרדי ממשלה וגורמים מקצועיים רבים מסביב לעולם בכדי לפתח ולהאיץ את הרפואה האינטגרטיבית בכלל, ובפרט את הטיפולים הרגשיים העמוקים על פי שיטתה. ספרה – המסע – תורגם ל 24 שפות כולל גם עברית, ומעל מיליון עותקים ממנו נמכרו ברחבי העולם.

הגברת ברנדון בייס הייתה מורה למודעות ולריפוי הוליסטי כאשר אובחן ברחמה גידול מסוכן וגדול. מתוך החלטה נחושה להירפא באופן טבעי, סירבה להתאשפז מיד ולעבור ניתוח שהוגדר כדחוף ביותר. במסגרת מאמציה להבנת המחלה ולמציאת הדרך לריפוי עצמי היא הגתה את שיטת המסע שמאז ועד היום הפכה להיות שיטת ריפוי אפקטיבית וייחודית שמיושמת ב – 39 מדינות ברחבי העולם, בבתי חולים, במרכזי סיוע, בנפגעי התעללות, בקבוצות תמיכה לחולי סרטן ועוד ועוד. ברנדון עצמה מלמדת בכל רחבי העולם את שיטת הטיפול הייחודית שהגתה, ומקדישה לכך ארבעים וארבעה שבועות בשנה. גם בימים אלה היא מכשירה מטפלים וממשיכה לפתח את הטיפול הרגשי לעומקים משמעותיים.

ברנדון בייס

בספרה – המסע – מתארת ברנדון בייס את התובנה שעל פיה פיתחה את השיטה הטיפולית שלה:

עמוק בתוך כל אחד מאיתנו שוכן פוטנציאל עצום, ממתין לפתוח בפנינו את השער לחדווה, לגאונות, לחופש ולאהבה שנמצאים בתוכנו. הנוכחות הזו קוראת לכם הביתה עכשיו, כמהה לשחרר אתכם לחופשי. עם זאת, לכולנו יש בעברנו מקרים בהם חשנו לכודים או מוגבלים. אנחנו שומעים את הלחישה של הנשמה שלנו קוראת לנו, ומרגישים שאיננו מסוגלים להתחבר לגדולה הזו. אנחנו מרגישים מכוסים או חסומים, ומוגבלים על ידי הרגשות והתחושות שלנו: כעס, פחד, דיכאון, אבל, פגיעה או חרדה. החסם יכול להיות משהו פשוט כמו להרגיש שחייב להיות עוד משהו בחיים האלה, או מורכב יותר כמו תחושה של כישלון מוחלט. התוצאה עלולה להיות תגובה מצמיתה כמו התמכרות, או התפתחות מסכנת חיים כמו מחלה קשה.

לא משנה עומק הסוגייה, ולא חשוב עד כמה נאבקתם בה, יש לכם את האפשרות להשתחרר ממנה לחלוטין. אתם מסוגלים להגיע לשורש שלה, למוסס אותה, לשחרר אותה ולהוציא את עצמכם לחופשי כדי לחיות את החיים במלוא הפוטנציאל שלכם כביטוי מוחלט של האני שלכם. בשיטת המסע תוכלו להגיע אל השורש הרגשי של הבעיה ולנקות אותו, לסלוח עליו ולשחרר אותו. בפעולה זאת תוציאו את עצמכם לחופשי.